Specialized LEVO SL EXPERT CARBON DI2 2026
Light, lively, and SuperNatural amplification—The Ultimate Trail Bike
8.599,00€
COD:
96826-3
Categoria: E-Bike MTB
With its unmatched combination of lightweight, ride quality, and supernatural amplification, the Levo SL delivers the best ride, amplified. Compare it to anything out there, with a motor or without, and we think you’ll agree—Levo SL is The Ultimate Trail Bike
| Geometria — S1 | |
|---|---|
| Lunghezza Pedivella | 165mm |
| Larghezza Manubrio | 780mm |
| Lunghezza Attacco man. | 40mm |
| Larghezza Sella | 155mm |
| Lunghezza Reggisella | 125mm |
| BRAND | Specialized |
|---|---|
| COLORE | BORDEAUX / WHITE, CARBON / BURNT GOLD |
| TAGLIA | S2, S3, S4, S5, S6, S1 |
Prodotti correlati
1.399,00€
